Анонс. Акція у Голій Пристані ”Від ворожнечі до мирних перетворень в громаді”

Голопристанський районний благодійний фонд “Свята Ольга  в рамках проекту : Інформаційна компанія ”Від ворожнечі до мирних перетворень в громаді” за підтримки Української Миротворчої Школи та Посольства Великої Британії в Україні організовує проведення вуличної акції ”Зроби щасливою людину одним словом” у Голій Пристані, Херсонського району, яка має за мету покращення емоційного стану мешканців міста, підвищить їх розуміння мирного співіснування самим з собою та оточуючими людьми, усвідомлення важливості мирного життя в громаді.  

Акція відбудеться 26 січня 2016 року, початок з 11.00 до 14.00 на центральних вулицях міста:  (від вул. 1 Травня, 41, вул. К. Маркса, вул. Горького,  вул.  200 років Голої Пристані, вул. Ларіонова, пер. Учбовий).

В цей день представники РБФ “Свята Ольга” вийдуть на вулиці міста Гола Пристань і запропонують мешканцям міста написати один одному позитивні, приємні слова, обмінятися ними із знайомими, іншими перехожими, подарують яскраві листівки хворим, людям похилого віку, поінформують як одним словом можна ощасливити людину та зняти напругу, тягар ненависті та образ. Така акція сприятиме покращенню емоційного стану, зробить нас чистішими, громаду більш оюєднаною та мирною, а світ кращим.

yak-virshuyut-pitannya-pro-te-scho-namalyuvati-na-vlnu-temu-dti_511

Ілюстрація