Анонс. Благодійний фестиваль CRIMEANSOS 17-19 березня 2016 року в Празі

У лютому-березні 2014 року з порушенням усіх чинних міжнародних законів частина території України, а саме Крим, була анексована Російською Федерацією, шляхом введення російських озброєних формувань на територію півострова під прямим керівництвом Володимира Путіна.

18 березня 2014 року результати незаконного референдуму про приєднання Криму до території Росії були офіційно затверджені. Саме ця дата вважається відліком нової епохи в Європі. Саме з цієї дати можна вести відлік початку військових дій Росії в Україні і Сирії.

Ми, цивільні активісти, діячі культури і правозахисники Росії, України, Білорусі і Чехії, вважаємо необхідним розповісти цього дня усі подробиці цього політичного злочину Кремля і ще раз висловитися на підтримку корінного населення Криму і його права самому вирішувати долю своєї землі. 17-19 березня 2016 року в Празі пройде благодійний фестиваль CRIMEANSOS.

Його завданням буде повна розповідь про військову операцію російських військ в Криму, лекції про історію Кримського півострова і його корінне татарське населення, виступи лідерів Меджлісу, звіти про життя в “російському” Криму після анексії, демонстрація фактів порушення прав людини в Криму, акції на захист політичних ув’язнених Криму, в першу чергу Олега Сенцова і Олександра Кольченко.

Для бажаючих підтримати ​фінансами: ​
https://www.hithit.com/cs/project/2087/crimeansos-festival

Програма-CRIMEANSOS