Анонс. Комунікаційна зустріч для жінок, чоловіки яких демобілізовані із зони АТО. Чаплинка

15 січня 2016 року у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (вул. Баржака, 1, смт. Чаплинка, Херсонська область) відбудеться комунікаційна зустріч для жінок, чоловіки яких демобілізовані із зони АТО.

Метою заходу є надання можливостей жінкам отримати досвід конструктивного вирішення конфліктних ситуацій. Цей захід допоможе жінкам розібратися зі своїми почуттями, оцінити як конфлікти впливають на сімейні стосунки, знайти власні ресурси та можливості вирішення конфліктів.

Партнером заходу виступила Чаплинська районна державна адміністрація, Управління соціального захисту населення Чаплинської районної державної адміністрації.

Комунікаційна зустріч для жінок, чоловіки яких демобілізовані із зони АТО проводиться в рамках проекту «У пошуках порозуміння: зрозуміти та прийняти» при підтримці Української миротворчої школи та Посольства Великої Британії в Україні.

За час перебування на території проведення бойових дій, учасники АТО стикаються зі значною кількістю ризиків, які в подальшому житті можуть призвести до розладів психічної діяльності. При попаданні його до мирного середовища існує ймовірна загроза замкнутості в собі, тривоги щодо зміни ставлення сім’ї до нього, відчуття боязкості за свою сім’ю, щоб сім’я не дізналася про жахи війни.

Жінка за час відсутності чоловіка військовослужбовця могла стикатися з різними проблемами і самостійно вирішувати їх. У зв’язку з цим, у жінки можуть виникати почуття як злості через те, що довелося самостійно справлятися з проблемами, так і відчуття гордості за свої досягнення.

Враховуючи це в родинах можуть виникати непорозуміння, які переростають у проблеми в стосунках, втрату довіри, конфлікти.

Ми розуміємо, що важко і жінкам і їх чоловікам сприйми свій новий «статус», проте є потреба в пошуку нових знань та способів збереження родини, дружніх та довірливих відносин.

Метою комунікаційного заходу є надання можливостей жінкам отримати досвід конструктивного вирішення конфліктних ситуацій. Цей захід допоможе жінкам розібратися зі своїми почуттями, оцінити як конфлікти впливають на сімейні стосунки, знайти власні ресурси та можливості вирішення конфліктів.

Модерувати зустріч буде практичний психолог, сертифікований психотерапевт, фахівець з системної сімейної терапії, авторка соціального проекту психологічного жіночого клубу «Я у себе єдина» Антоніна Продос.

На зустріч запрошено жінок, чоловіки яких демобілізовані із АТО. Зустріч пппройде в форматі обговорення за круглим столом. Кожна учасниця зможе висловити свої очікування від заходу, отримає поради від експерта, отримає можливість покращити свої навички з протидії стресу та розробити особисту стратегію поведінки у конфлікті.

Контактна інформація:   більше інформації у Наталії Дорофєєвої, директорки проекту: newgenerproject@gmail.com, тел. (0552) 42 03 22, представниця молодіжної організації «Нова генерація» (м. Херсон) сайт  socioprostir.org.ua)