Анонс. Комунікаційні майстер-класи із військовими Чаплинського та Каланчацького районів

26 січня 2016 року на базі Волонтерського центру за адресою смт Чаплинка Херсонської області, вул Леніна, 44 відбудуться майстер класи з виготовлення хенд-мейду за участі військовослужбовців.

Погранці

З кожним днем волонтери відчувають все більшу скруту під час збору речей та пожертв на потреби військовослужбовців. Разом з тим, результати їх роботи не завжди ціняться самими військовими. І часто вони навіть не замислюються над тим, що саме їх поведінка зумовлює недовіру до людей у формі.

Кожен із учасників заходу зможе поділитися власними знаннями та вміннями із запрошеними, отримають поради від майстрів своєї справи, зможуть зробити багато корисних та цікавих речей власними руками та подарувати їх мешканцям громади.

Метою заходу є налагодження відносин між місцевим населенням та військовими. Цей захід допоможе військовослужбовцям краще зрозуміти які зусилля докладають волонтери аби мотивувати людей на допомогу військовослужбовцям.

В результаті, очікується зниження соціальної напруги, яка виникла внаслідок не завжди коректної поведінки військових, формування позитивного іміджу військових, збільшення кількості можливостей для комунікації між військовими та населенням.

Партнером заходу є Чаплинський зональний відділ військової служби правопорядку.

Комунікаційні зустрічі у форматі майстер – класів із військовими, розташованими на території Чаплинського та Каланчацького районів, проводяться в рамках проекту «Назустріч один одному» при підтримці Української миротворчої школи та Посольства Великої Британії в Україні.