Навчально-практичний тренінг “Беззбройна війна” у Запоріжжі

27-28 лютого 2016 року у Запоріжжі в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї за підтримки Української миротворчої школи пройшов навчальний тренінг “Беззбройна війна” за програмою профілактики та подолання посттравматичних стресових розладів.

фото общее

Протягом двох днів волонтери-психологи, громадські активісти, військові психологи мали нагоду навчитись роботі з визначенням та подоланням посттравматичного синдрому, підвищити свої професійні навички, обмінятись думками та досвідом у діагностиці і наданні кваліфікованої допомоги воїнам, що захищають незалежність України, демобілізованим солдатам і призовникам.

Велика подяка за допомогу в організації заходу Самообороні Майдану Запоріжжя Громадській організації “Добрі люди Запоріжжя” а також за участь у заході представників 9й полку спецпідрозділу “Гепард”, ГО “ВlДНОВЛЕННЯ”, Цивільний корпус Азов Запоріжжя,  ГО Укрпростір, БФ Сподівання Євромолодь. Запоріжжя, Запорізького міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді та Запорізької обласної клінічної лікарні/психологічної кризової служби.