Чаплинські волонтери відвідали шість військових підрозділів

З 20 по 22 січня 2016 року чаплинські волонтери відвідали шість військових підрозділів, що дислокуються на території Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області.

фотосушка

Відомо, що в цих районах дислокується велика кількість військовослужбовців, що часом зумовлює соціальну напругу, тому заходу передувало опитування мешканців громади щодо проблем взаємодії із Збройними Силами України та органами правопорядку. Проблеми, які зазначили місцеві мешканці були обговорені під час інтерактивних зустрічей. З метою підвищення ефективності дискусій між військовими та волонтерами, до виїздів було залучено фахівця, що пройшов навчання з кризового консультування.

Погранці

В кожному з підрозділів волонтери провели фотовиставку в форматі «фотосушки». Обрані для заходу фото демонстрували, з одного боку, побут військовослужбовців, з іншого – патріотичні настрої місцевого населення, діяльність активістів щодо підтримки військовослужбовців. Така фотовиставка сприяла кращому розумінню сторонами один одного.

фотосушка 1

В результаті інтерактивних зустрічей активістів та військовослужбовців визначено правила взаємодії в громаді, отримано інформацію щодо потреб військовослужбовців та надано, в свою чергу, пропозиції населення щодо покращення стосунків з військовослужбовцями. Люди бажають бачити військовослужбовців не тільки в належному стані та дружніми, а й пропонують їм приймати участь в житті громади – в заходах з благоустрою територій, в культурно-масових заходах та волонтерських акціях. Військовослужбовці з розумінням поставились до таких побажань, що дає надію на покращення ситуації.

ВПС

Проект «Назустріч один одному» реалізується Чаплинським районним осередком Ліги соціальних працівників України в рамках проекту Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.