Ґендерні аспекти і посилення ролі жінок у процесі трансформації конфліктів в Україні

01 березня 2016 року представники Центру ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ Анастасія Берендєєва та Олена Ковальова взяли участь у конференції «Ґендерні аспекти і посилення ролі жінок у процесі трансформації конфліктів в Україні», яка була організована в Impact Hub Odessa при підтримці NGO Promotion of Intercultural Cooperation в рамках проекту «Українська миротворча школа».

1456919062_555

Проект «Українська миротворча школа», спрямований на дослідження і трансформацію конфліктів у прикордонних регіонах України, здійснюється консорціумом організацій на чолі з Асоціацією близькосхідних досліджень за сприяння посольства Великої Британії в Україні.

Метою конференції було обговорення інтеграційних підходів до розуміння ґендерних аспектів та розуміння ролі жінок у трансформаційних процесах, що відбуваються в українському суспільстві, напрацювання рекомендацій для зміцнення ґендерного підходу в законотворчому процесі, розвитку громад і трансформації конфліктів в Україні, сприяння інтеграції академічного і практичного підходів у розумінні ґендерних аспектів взаємодії в суспільстві.

Серед учасників конференції були науковці, громадські активісти, дипломати, представники міжнародних організацій в Україні, депутати місцевих рад, державні службовці тощо.

Під час конференції представницями Центру ґендерної освіти було налагоджено зв’язки щодо подальшої співпраці з представниками регіонального офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Джерело