Конкурс – Фестиваль “Без коріння немає цвітіння” стартував у Старобільську

1 лютого 2016 р. у Старобільську Луганської обл. стартував Конкурс – Фестиваль “Без коріння немає цвітіння”. 

Конкурс проводиться за ініціативою ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», за підтримки Української Миротворчої  Школи, за сприяння ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району».

До участі в конкурсі запрошуються студенти, учні, учнівські колективи шкіл та позашкільних закладів, сімейні колективи та талановиті творчі родини. Вік конкурсантів не обмежений. 

Головною метою Фестивалю є виховання в учнівської і студентської молоді патріотизму, любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати і вивчати історико-культурні надбання нашого народу, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина України.

Проведення Фестивалю передбачає пошук, розвиток та підтримку обдарованої і талановитої молоді, заохочення її до творчої самореалізації.

Фестиваль проводиться з 1 лютого по 30 березня 2016 року включно. Останній день подання творчих робіт – 25 березня 2016 року. Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально 30 березня 2016 року.

3 лютого 2016 р. відбулася презентація Конкурсу – фестивалю на зібранні студентів. Також участь у Фестивалі візьме Обласний краєзнавчий музей.

2G9A1304
Презентація конкурсу на зібранні студентів
Презентація конкурсу на зібранні студентів
Презентація конкурсу на зібранні студентів

Інші ЗМІ про подію:

В Луганській області проходить конкурс-фестиваль «Без коріння немає цвітіння»