Мир – це постійна робота по створенню комунікації. Презентація УМШ

11 – 13 грудня в Харкові відбулися цікаві та плідні зустрічі представників Луганського Національного Аграрного Університету з представниками Української Миротворчої Школи.

Що таке мир?

Мир, на думку Української Миротворчої Школи, – це постійна робота по створенню комунікації.

Про постійність цієї роботи на цих «вихідних» особисто дізналася Знаткова Олена Миколаївна, помічник ректора ЛНАУ.

11-12 грудня вона була присутньою на міжнародному семінарі – «Нові можливості для екологічного, культурного та освітнього туризму на Слобожанщині», що відбувся на базі Української Миротворчої Школи та ІЦ «Майдан Моніторинг».

20151212-DSC_9304
Учасники та тренери семінару

Під час семінару розглядалися питання створення та розвитку етнокомплексів за участю польського інвестора Ярослава Холодецького, який дуже зацікавлений у розвитку туризму в Україні. Зустріч проходила під гаслом: «Кожна родина має право на свою мандрівку!».

Ярослав Холодецький
Ярослав Холодецький

У неділю, 13 грудня, відбулася презентація Української Миротворчої Школи для студентів Луганського національного аграрного університету м. Харків та ЛНУ ім. Шевченка м. Старобільськ.

12370952_1652899214997563_1419090132850173953_o
Презентація Української Миротворчої Школи студентам ЛНАУ

Представники цієї школи, Ігор Дубровський, Наталія Зубар, Олекса та Оксана Муравльови, поділились зі студентами-переселенцями власним досвідом переселення та адаптації, розповіли про діяльність школи, проекти, які вже існують.

Олена Знаткова, помічник ректора ЛНАУ, зі студентами
Олена Знаткова, помічник ректора ЛНАУ, зі студентами

Ми розібралися з такими, здавалося б простими поняттями як мир і безпека. Усвідомили, що головна мета, що стоїть зараз перед нами, це формування суспільства власної відповідальності, суспільства сміливих людей.

Катерина Остапенко, керівник відділу кадрів ЛНАУ, старший викладач

Проект «Українська миротворча школа» реалізується коаліцією громадських організацій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.