На Донбасі відбувся велопробіг “Стежками Олекси Тихого”

На Донбасі 23 серпня 2015 року відбувся велопробіг “Стежками Олекси Тихого”

Майже сто велосипедистів прийняли участь, а більше половини проїхали всю довжелезну трасу від Слов’янська до Костянтинівки.

На старті нас привітав Павло Жебрівський.

Зустріч була не протокольною, губернатор спілкувався з учасниками, зайшовши в їх коло. Казав прямі і чесні речі. Краще життя і справжня воля і незалежність не прийде сама, їх треба виборювати потом і кров’ю. Отримав з юрби вигуки: “П’ять балів!”…

Організував велопробіг Євген Шаповалов, голова товариства Олекси Тихого, ІЦ “Майдан Моніторинг” за підтримки Української Мировторчої Школи та місцевих активістів.

Більше відео з пробігу:
Ми заїхали на свято до переселенців у Костянтинівці. Нас зустріли діти й дорослі, яким там дали притулок…15 км від лінії фронта на Донбасі. Таких не переможеш, Путін!!!Так святкують на Донбасі за 15 км від передової…

Пише Євген Шаповалов
Ініціатори пробігу висловлюють подяку тим, хто зробив цей захід можливим, яскравим і безпечним. Це начальник Дружківського МВ Артем Крищенко, який не зважаючи на напружний стан у регіоні, виділив машину супроводі, яка не лишала нас впродовж всьої траси пробігу, а працівник МВ допомагав у координації дій учасників. Також завідуюча відділом культури і туризму Дружківського виконкому Юлія Півовар, яка організувала автобус для супроводу і перевозки до місця старту і з фінішу додому дружківських і всіх інших учасників. Олег Зонтов, Слов’янський міський голова, який виділив карету швидкої допомоги для супроводі пробігу. ГАЇ міст Слов’янська, Краматорська і Костянтинівки, які на своїх територіях супроводжували велосипедистів.

ГО Майдан-Моніторинг, яка предоставила велоприлади, як призи учасниками. Українській Миротворчій Школі, яка допомогла з придбанням харчів для кулиша і заправкою машин координаторам і організаторам для хронометражу і інших організаторських дій. Єколого-культурологічному Центру “Бахмат”, газеті “Провінція” та “Наша Дружківка” за інформаційну підтримку. Також всім, хто еам допомагав і ще допоможе. Грішми на велопробіг допомогли жителі Олексієво-Дружківки, Дружківки, Костянтинівки і Краматорська. Також були переводи з Яремче, Франика, Любомля, Дніпропетровська, Києва… Дай всім Вам Бог сили і наснаги!!!

Товариство Тихого дарувало книжки. Ірена Карпа, Любко Дереш, Сергій Жадан, Василь Шкляр, Иарія Матіос. Кобзар Тараса Шевченка і Історію українського козацтва у двох томах отримали самі знані в історії краю!

Публікації про захід http://www.konstantinovka.com.ua/node/25113