Набір до навчальної програми для психологів та соціальних працівників щодо кризового консультування

Набір до навчальної програми

щодо кризового консультування та допомоги вразливим категоріям,

які пережили психотравмуючі події

МО «Нова генерація» оголошує набір до навчальної програми для психологів та соціальних працівників щодо кризового консультування та допомоги вразливим категоріям, які пережили психотравмуючі події.

Навчання стало можливим в рамках  проекту «У пошуках порозуміння: зрозуміти та прийняти» при підтримці Української миротворчої школи та Посольства Великої Британії в Україні.

Головною метою проекту є сприяння інтеграції ВПО та ресоціалізації осіб, які пережили психотравмуючі події внаслідок військових дій на території України в громадах Херсонської області через підтримку ефективної соціально-психологічної допомоги в громадах, налагодження взаємодії між різними суб’єктами надання послуг ВПО та створення  локальних комунікативних майданчиків.  

Звертаємо увагу, що одним із завдань проекту, є сформувати команди психологів та соціальних працівників які зможуть надавати своєчасну та ефективну допомогу особам які пережили психотравмуючі події, готові працювати в цій сфері найближчі три роки та  надалі співпрацювати з МО “Нова генерація” та Українською миротворчою школою у подальших проектах та ініціативах у питаннях миротворення та допомоги вразливим категоріям громадян.

Відбір у навчальну програму відбуватиметься на конкурсних засадах.

В 5 найактивніших громадах, з яких надійде більше заявок, буде краща можливість сфомувати команди з трьох (3) місцевих психологів та трьох (3) соціальних працівників,  які пройдуть навчання.

Саме в цих громадах буде проведено інтеграційні та комунікативні заходи з людьми які пережили психотравмуючі події та організаціями та державними органами, які є надавачами послуг для цієї вразливої категорії.

Програма навчання передбачає:

  • для  місцевих психологів, в тому числі шкільних – проведення двох дводенних тренінгів та 3 онлайн-консультацій про специфіку психологічного стану людей, що пережили психотравмуючі події, основам психологічної допомоги, кризового консультування, методам психологічної реабілітації, травмотерапії
  • для соціальних працівників, які надають послуги ВПО та іншим вразливим категоріям -проведення одного дводенного тренінга та 2 майстер-класів, щодо основ кризового консультування, надання першої психологічної допомоги, комунікації та взаємодії.

В подальшому, в межах проекту, учасники/ці зможуть взяти участь в інших заходах та отримати консультаційну підтримку для розвитку професійного потенціалу та ефективності.

Орієнтовний початок навчання:

15-16 жовтня – тренінг для соціальних працівників в м. Херсон.

22-23 жовтня – тренінг для місцевих психологів в м. Херсон,

Дати наступних заходів узгоджуються.

Учасники та учасниці які успішно пройдуть навчальний курс отримають відповідні сертифікати.

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд, проживання та харчування, забезпечують навчальними матеріалами.

Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо заповнити онлайн анкету до 09 жовтня 2015 року включно за посиланням 

Пріоритет надаватиметься учасникам з сільських населених пунктів і районних центрів виключно з Херсонської області.

Більше інформації можна отримати від Наталі Дорофєєвої, координаторки проекту: newgenerproject@gmail.com, тел. (0552) 42 03 22,  095 2281509.

Молодіжна організація «Нова генерація» (м. Херсон). 

Більше інформації на сайті організації 

Навчання проводиться в рамках проекту «У пошуках порозуміння: зрозуміти та прийняти» при підтримці Української миротворчої школи та Посольства Великої Британії в Україні.

kak-vibrat-psihologa

Фото