Більш ніж півроку тому, а саме 1 вересня 2015 року, відкрилося перше громадське кримськотатарське інтернет-радіо «Куреш».
Починання молодих активістів Херсону підтримала Українська Миротворча школа і за цей час радіо перетворилося в досить ємний інтернет продукт.
Сьогодні крім музичного супроводу, яке на 90% складається з кримскотатрскої та української музики, радіо підтримує повноцінний сайт інтернет-новин, випускає власну відео продукцію, а також власні аудіо-програми (це щоденні новини – «Підсумки дня», програма – Эмиетли замандашлар (герої сучасності, або поважні особи), програми присвячені трагічним датам геноциду кримськотатарського народу – «Незламні», історична програма «Жорна часу», казка для малят (кримськотатарською мовою). Також налагоджено співробітництво з проектом «Крим. Реалії», в рамках якої два рази на день ми ретранслюємо їхні програми, що стосуються Криму.
І хоча терміни підтримки проекту закінчилися, радіо продовжує свою роботу і сьогодні. В розробці нові перспективні програми (назви робочі) – «Крим національний” – про народи на території Криму, їх поява та вклад у розвиток півострова. “Герої нашого часу” – про тих, хто згуртовує кримських татар, бореться з окупантами. «Зустріч з батьківщиною” – про тих, хто повертався з депортації на батьківщину. “Кримські татари. Розсекречений код”- за відкритими матеріалами СБУ історичні документи, які свідчать про утиски Радянської влади. “Мамо, я хочу додому” – історії тих, хто покинув тимчасово окупований півострів. Аудіо програми, присвячені правам людини та порушенню цих прав в окупованому Криму.
А з квітня 2016 року радіо облаштувалося в новий, набагато більш комфортній студії. Якість звуку та програм значно поліпшилося, і сьогодні радіо в змозі приймати більше гостей одночасно.

Радіо «Куреш» перекладається з кримськотатарської як – Боротьба або Супротив.
Девіз радіо: «Слухай! Живи! Борись!» , як найкраще відповідає першочерговим завданням редакції.
Радіо стало досить популярним на окуповані території Криму, а також є постійні слухачі з віддалених районів РФ і Європи. Можна з упевненістю говорити, що проблеми Криму актуалізовані і завдяки роботі журналістів «Радіо Куреш» та УМШ, яка свого часу підтримала цей проект.
Головним результатом роботи радіо можна впевнено стверджувати є здійснення мети проекту:
Дві мови, два народи, дві релігії – одна держава!