Підсумкова конференція проекту «Назустріч один одному» у Чаплинці

28 січня 2016 року в смт Чаплинка Херсонської області відбулась підсумкова конференція за результатами реалізації проекту «Назустріч один одному», який впроваджувався Чаплинським районним осередком Ліги соціальних працівників України в рамках проекту Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

підсумкова конференція

Протягом останніх двох місяців у районі реалізовано ряд заходів, які були направлені на попередженні конфліктів у громаді через велику кількість військовослужбовців, що дислокуються в Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонської області.

Підсумк конференц

Розпочався проект анкетуванням мешканців громади щодо їх ставлення до військових ЗСУ та пропозицій щодо налагодження взаємодії. За результатами виявлених проблем та отриманих пропозицій було виготовлено листівки з дружніми порадами військовослужбовцям. Місцеві волонтери здійснили шість виїздів до місць дислокації підрозділів, де провели інтерактивні бесіди щодо налагодження взаємодії з громадою. І останнім заходом були майстер класи за участі військовослужбовців та мешканців громади з виготовлення сувенірів.

В заході брали участь місцеві активісти та волонтери, представники партнерських організацій, військовослужбовці.

Під час проведення конференції були підведені підсумки проведеної роботи в рамках проекту,  обговорено можливість подальшого співробітництва із військовими щодо налагодження взаємовідносин та зменшення соціальної напруги, погоджено спільні заходи для продовження початої роботи.

Контактна інформація:  більше інформації у Альони Ращупкіної, керівника проекту: arashupkina@gmail.com, тел. (05538) 2 17 24, голови Чаплинського районного осередку Ліги соціальних працівників України (смт Чаплинка Херсонської області).

Альона Ращупкіна


Інші публікації про згадані події:

Місцеві мешканці Чаплинки та військові налагоджують взаємодію

Мобілізація жінок на сімейному фронті

Чаплинські волонтери відвідали шість військових підрозділів