Працівники військової служби правопорядку Чаплинки вчилися ефективному спілкуванню

Днями для працівників Чаплинського підрозділу військової служби правопорядку проведено заняття на теми «Ефективне спілкування» та «Профілактика емоційного вигорання». Тематика занять обрана не випадково, а була запропонована самими кадровими військовими, які нещодавно повернулись із зони бойових дій, а зараз здійснюють діяльність, направлену на боротьбу із правопорушеннями серед військовослужбовців які несуть службу в Чаплинському та Каланчацькому районах. Заняття провела Любов Чмир – соціальний працівник, яка пройшла відповідне навчання з кризового консультування в рамках одного з проектів Української Миротворчої Школи.

соц прац_ВСП

Метою заходів було формування практичних навичок володіння собою у будь-яких ситуаціях, інформування учасників про наявні методи боротьби із синдромом емоційного вигорання, розвинути навички слухання, ефективного спілкування, навчання різноманітним прийомам вербального та невербального спілкування.

заняття ВСП 1

Під час занять працівники військової служби правопорядку не тільки отримали навички, які зможуть використовувати в роботі, а й висловили пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності в напрямку попередження конфліктів у громаді та попередження правопорушень серед військовослужбовців.

заняття ВСП

Проект «Назустріч один одному» реалізується Чаплинським районним осередком Ліги соціальних працівників України в рамках проекту Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Альона Ращупкіна