Представляємо рамкові стратегії Української Миротворчої Школи

Головною метою проекту Українська Миротворча Школа в 2015-2016 ми визначили розробку шести рамкових стратегій  трансформації і превенції прикордонних конфліктів в Україні спільними силами місцевих активістів та представників місцевої влади. І ми це зробили!

В розробці цих документів взяли участь 142 учасників різних шкіл і проектів УМШ з 38 населених пунктів України. Всі стратегії були оцінені на тематичних форумах, в тому числі за участі експертів з Польщі, Чехії, Грузії і США. В розробці взяли участь представники органів державної та місцевої влади Донецької, Запорізької, Луганської, Одеської, Харківської та Херсонської області та представники 12 університетів, серед них 5 переміщених.

Розробка цих аналітичних матеріалів відбувалася на підставі практичної діяльності, моніторингових та соціологічних досліджень, які проводила команда УМШ з вересня 2014 по березень 2016 року. Це аналітика, написана в полях, в окопах, в школах і університетах, в органах влади. Велика частина роботи проводилася в машинах і автобусах, на жахливих дорогах і розбитих мостах.

Представляємо вам нашу аналітику, яка, як ми сподіваємося буде корисною для дуже багатьох людей в Україні та за кордоном.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та критику.

Команда УМШ –  http://peace.in.ua/holovna/contacts/

Logo_main_UKR