Проект «Назустріч один одному» налагоджує взаємодію військовослужбовців і місцевих жителів у Чаплинці

18 березня 2016 року у Чаплинці Херсонської обл. в приміщенні Волонтерського центру районного осередку Ліги соціальних працівників України відбулась підсумкова зустріч за проектом «Назустріч один одному».

общая

Проект реалізовувався за підтримки Української Миротворчої Школи та Посольства Великої Британії в Україні протягом лютого-березня 2016 р. В цей період відбулось 6 виїздів у місця розташування військовослужбовців, інтерактивні зустрічі та дискусії між місцевим населенням та військовими щодо попередження конфліктів у громаді, заняття із особовим складом військової служби правопорядку, виготовлення військовослужбовцями хенд мейду до Міжнародного жіночого дня та вітання жінок на вулицях селища.

IMG_0209

Проект впроваджувався із залученням місцевих волонтерів та кваліфікованих спеціалістів-психологів для налагодження соціальних відносин між місцевим населенням та військовими, що розміщені на території Чаплинського та Каланчацького районів.

IMG_0206

В заході прийняли участь представники місцевої влади, районної газети, волонтери, спеціалісти, що залучалися до проведення акцій та військовослужбовці.

конференц

Під час зустрічі підведено підсумки ефективності проведених заходів, обговорено доцільність подальшої роботи в даному напрямку, сплановано наступні кроки, які на думку учасників обговорення, сприятимуть порозумінню в громаді. За вагомий внесок у розвиток а укріплення обороноздатності державного кордону України та відданість власній справі Волонтерський центр отримав подяку від оперативно-бойової прикордонної комендатури «Сиваш», що є додатковим підтвердженням ефективності роботи волонтерів.

943852_1020421384692329_711701835153126811_n

Діяльність громадської організації не обмежується роботою з військовослужбовцями. Волонтери залучають благодійну допомогу для людей похилого віку, внутрішньо переміщених осіб, працюють із сім’ями, які виховують дітей з особливими потребами, проводять інформаційно-просвітницьку діяльність.

Бажаючі надати благодійну допомогу або долучитись до волонтерської діяльності можуть звертатись із пропозиціями про співпрацю до Волонтерський центру, який функціонує за адресою смт Чаплинка, вул. Грушевського (Леніна), 44, II поверх.