Старобільщина продовжує дії на миротворчому фронті

Активісти Старобільщини планують новорічні свята для малечі, відвідують військових з концертом та словами подяки, отримують допомогу для переселенців від рівнечан.

Жіночий клуб “Надія” відвідують нові ідеї. На черговому засіданні учасниці клубу обмірковували плани щодо новорічних свят для малечі.

Ідеї до новорічних свят
Планування ідей до новорічних свят

З ініціативи ГО “Воля”, за участі студентів ЛНУ ім. Т. Шевченка та ветерана ЗСУ Радченка В.І., за підтримки патріотів Старобільщини було організовано поїздку до військових 80 аеромобільної бригади.

Щирі вітання військовим
Щирі вітання військовим

Привітання та невеличкий концерт підняли дух військовим, змусили вкотре згадати рідний дім. Як учасникам, так і військовим, важко було втриматись від сліз, коли дівчата читали вірш “Дві душі”.

Спільна світлина на згадку
Спільна світлина на згадку

На завершення всі разом заспівали “Червону руту.”
Вдячні солдати напоїли гостей чаєм. Дівчата обмінялись телефонами та пообіцяли підготувати привітання від Миколайчика.

Вже півтора року наша країна потерпає загарбницьку навалу. Страждають всі. Люди Сходу залишились без домівок, хлопці з Заходу мужньо захищають східні кордони України. Та небайдужі до чужого горя й мирні жителі.
Допомога для переселенців
Допомога для переселенців
Ось і сьогодні вкотре Старобільщина отримала гуманітарну допомогу з міста Рівне. Дитячі іграшки, альбоми для малювання, олівці, фломастери, тощо передали своїм маленьким друзям зі сходу рівненчани. Та найбільш зворушливими були листи та привітання від діток.
Малюнки дітей
Малюнки дітей
Старобільська ГО “Воля” від імені малечі ВПО та місцевих мешканців Старобільщини щиро дякує всім  жителям м. Рівне за теплі слова підтримки та чудові подарунки нашим діткам.
Допомога для переселенців
Допомога для переселенців

Нехай завжди над малесенькими голівоньками наших діток буде лише мирне небо, а на очах матусь всієї України блищать лише щасливі сльози.