У Лисичанську пройшов брейн-ринг «Вивчай Європу – змінюй Україну»

Майбутнє  України – це освічені громадяни, які люблять свою країну, але поважають історію і культуру інших країн. Все це формується з дитинства. Тому ОО «Світло культури» спільно з Українською миротворчою школою продовжує роботу з молоддю. В дні пам’яті про трагічні історичні події на Майдані, ми вирішили звернутися до теми Євроінтеграції.

Питання євроінтеграції  стало каталізатором конфлікту в Україні, спочатку соціального, а потім і  військового.  Про євроінтеграцію багато пишуть та говорять, але питання залишаються. Пройшло 2 роки після Майдану, в Україні багато проблем, одна з яких – конфлікт на Донбасі. В суспільстві  підвищений  рівень напруги та агресії, проблеми в громаді.  Що робити в цій ситуації, як замість негативу та непорозуміння сформувати нову стратегію розвитку країни. Це потрібно обговорювати, і в перше чергу з молоддю.

В рамках проекту «Луганщина та Україна – єдина» в Лисичанську 24.02.2016 року в Центрі позашкільної роботи з школярами та молоддю відбувся брейн-ринг «Вивчай Європу – змінюй Україну» для учнів старших класів 4 шкіл міста.

IMGP7924

Метою нашого проекту було познайомити учнів з європейськими країнами, їх культурою, історією, економікою, соціальним устроєм. Продемонструвати, як в різноманітті найти спільне. Познайомити з можливостями, які надає молоді європейський вектор розвитку України, визначити які заходи можливі в цьому напрямку.

IMGP7910

Учасники проекту у ході підготовки та участі в брейн-ринзі побачили, що Україна та Європа мають багато спільного в історії, культурі, традиціях. Є багато історичних фактів, де українська нація перша серед європейських народів.

IMGP7917

Юні інтелектуали – це гідне майбутнє України в Євросоюзі.

IMGP7905 IMGP7909

Анна Бисова


Інші ЗМІ про подію:

Вивчай Європу — змінюй Україну