У Скадовську поговорили про нове українське кіномистецтво, як засіб формування національної свідомості у молоді

Українською миротворчою школою та активістами громадської організації «Майдан» реалізується на теренах Скадовського району Херсонської області проект «Нове українське кіномистецтво як засіб формування національної самосвідомості і гідності у молоді».

Головною метою проекту є набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування у молоді незалежно від національної приналежності, рис громадянина Української держави, розвиненої духовності, моральної художньо-естетичної культури.

На перших зустрічах в цьому році (16.02.16 та 17.02.16)  в Широківській  та Шевченківській середніх загальноосвітніх школах відбулась лекція «Майдан. Жіноча справа» з переглядом документального фільму «Жіночі обличчя революції» (режисер Наталія Пятигіна).

Учні старших шкіл з цікавістю сприйняли розповідь борця за незалежність України, учасниці Революції на Граніті та Революції Гідності Стеценко Катерини Лаврентіївни. І документальний фільм і спогади жінки, яка була на Майдані в бурхливі часи, довели молоді, що Майдан не відбувся би без жінки – це сотня жіночих ролей. З екрану і наяву жінки революції без пафосу розповідали про себе, свої вчинки, страхи, мрії, про віру в майбутнє. Вони із тих, хто беруть на себе відповідальність і рішуче діють.

У заходах взяли участь учні 8-11класів, вчителі Широківської ЗСШ  в кількості 45 осіб та Шевченківської ЗСШ -17 осіб.

Партнери, які підтримали цей захід організаційно Скадовська райдержадміністрація, відділ освіти, комунальний заклад Скадовської міської ради «Кінотеатр «Скадовськ»,  ГО «Майдан» (волонтери надали машину для поїздок до сіл).

Н. Зикова


Інші ЗМІ про подію:

Скадовськ: Школярам розповідають про Революцію Гідності

Школярам розповідають про Революцію Гідності