У Старобільську активісти розмірковували, як активізувати життя громади

Члени громадських організацій, ініціативних груп, активісти, ВПО та місцеві зібралися за круглим столом з єдиним бажанням – активізувати життя громади

Останнім часом на території Старобільщини  ініціативні групи та громадські організації ведуть активну діяльність, але деколи їхні дії малоефективні та не масштабні.

SAM_1267

З ініціативи Старобільської ГО «ВОЛЯ» за підтримки Української Миротворчої школи в рамках проекту «Ми всі –  мешканці Старобільщини» 13 березня 2016 р. у Старобільську було проведено круглий стіл, що зібрав членів громадських організацій, ініціативних груп, активістів, ВПО та місцеві мешканців. Серед них –  студентство, працівників освіти, приватні підприємці, пенсіонери. У круглому столі загалом взяло участь 16 осіб.

SAM_1271

Кожен з присутніх розповів про своє бачення проблем та шляхи їх вирішення. Молодь пропонувала інноваційні заходи, люди старшого віку підтримували й вносили свої пропозиції. Приватні підприємці допомагали знаходити шляхи вирішення проблем.  

SAM_1274

Новостворена ГО  ВПО Старобільщини «Дієва громада» пропонувала досвід громад Луганщини, де вони жили до переселення. Цікавими були  ідеї працівників обласної бібліотеки ім. Горького.

SAM_1275 (1)

Також  на заході було сплановано подальші дії та прийнято рішення зібратись за два тижні. Кожен з присутніх визначив свою роботу. Маємо надію, що це лише початок єднання всієї громади.

Партнером, які підтримали цей захід стала ФОП Главацька, що люб’язно  надала приміщення для проведення заходу на волонтерських засадах.