Волонтери Чаплинки відвідали шість військових підрозділів Херсонської області

Протягом останнього тижня чаплинські волонтери відвідали 6 військових підрозділів, що дислокуються на території Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області.

IMG_0061

Під час кожного візиту проводяться дискусії між військовими та волонтерами про проблеми місцевих громад, участь військовослужбовців у їх житті, налагодження взаємодії між місцевим населенням та військовими з метою попередження конфліктів. Щоб підвищити ефективність спілкування, до виїздів було залучено фахівця, що пройшов навчання з кризового консультування.

IMG_0055

Волонтери привезли ліки, солодощі та книги, зібрані спеціально для військовослужбовців. Від дітей молодшого шкільного віку хлопці отримали малюнки та сувеніри.

IMG_0053

В результаті зустрічей з військовослужбовцями досягнуто домовленості щодо дотримання обома сторонами правил взаємодії в громаді, виявлено бажаючих прийняти участь у заходах з благоустрою населених пунктів, майстер-класах до святкових подій.

IMG_0072

Захід відбувся в рамках проекту «Назустріч один одному», який реалізується Чаплинським районним осередком Ліги соціальних працівників України в рамках проекту Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

IMG_0066

Альона Ращупкіна