Збройні Сили України та громадянське суспільство домовляються про співпрацю

За ініціативи групи цивільно-військового співробітництва «CIMIC» у Луганській області, 29 вересня 2015 року, на базі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» пройшла науково-практична конференція «Актуальні проблеми взаємодії громадянського суспільства і Збройних Сил України», присвячена проблемам зміцнення відносин між інститутами громадянського суспільства і Збройних Сил України.

DSC_0087

Проведення конференції стало можливим завдяки підтримці Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та Української миротворчої школи.

Інформаційним партнером конференції виступила ГО Сєвєродонецький «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець».

Метою конференції було вироблення пропозицій щодо формування концепції взаємодії Збройних Сил України з інститутами громадянського суспільства у сучасних умовах.

Учасники конференції обмінювалися досвідом, розповідали про вже впроваджені проекти та вислуховували конструктивну критику колег.

За результатами конференції планується підготовка та направлення до органів влади України пропозицій щодо підготовки Концепції взаємодії Збройних Сил України з інститутами громадянського суспільства, її структури та змісту.

Крім того, рекомендації конференції будуть надіслані до Генерального штабу Збройних Сил України з метою врахування їх в Інструкції щодо взаємодії Збройних Сил України та громадян, а також під час розробки напрямів спільної діяльності представників Збройних Сил України та громади.

Ігор Семиволос, керівник Української Миротворчої школи
Ігор Семиволос, керівник Української Миротворчої школи

DSC_0150

 

Інші ЗМІ про подію:

У Старобільську вирішували проблеми взаємодії громадянського суспільства і Збройних Сил України

У Старобільську пройшла міжнародна конференція по взаємодії громадянського суспільства та Збройних Сил України